компанијата

компанијата

/ Компанија /

Weifang Maochen Хемиски копродукции, Ltd е група компанија, фокусирајќи се на Базен хемикалии; Bactericides (биоциди) / конзерванси, јаглен производи и така натаму. Фабрики се наоѓа во Weifang, провинцијата Шандонг, Кина.
Со повеќе од 15 години искуство во хемиската индустрија, Weifang Maochen Хемиски копродукции, Ltd е еден од премиерот дезинфекција добавувачи во Кина. Како сигурен и реномирана производител, ние произведуваме и извоз во целиот свет. Нашите клиенти од Австралија, Израел, Југоисточниот, Блискиот Исток, евра, САД, Мексико, Чиле, итн, повеќе од 20 земји.

Ние обезбедуваме подолу:
Базен хемикалии
Биоциди и Конзерванси
за дезинфекција 
јаглен производи 

Нашата мисија:
постојан квалитет
Конкурентна цена
испорака на време 
Прашај одговор 

Добредојде на сите вас да се јавите и да не посетите за нашата понатамошна соработка , учење и развој заедно!